Calligra Suite 2.3.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Calligra Suite 2.3.3

Program properties
Rozmiar 166.02 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.calligra.org/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 5.4.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 63

Opis wydawcy

Calligra Suite to pełen pakiet graficzy i biurowy napisany w KDE, stworzony w oparciu o KOffice w 2010 roku. Jest to przy tym aplikacja dostępna dla komputerów stacjonarnych, komputerów typu tablet i smartfonów i zawiera aplikacje do przetwarzania tekstu, arkusze kalkulacyjne, prezentacje, bazy danych, grafiki wektorowej i grafiki cyfrowej.

Calligra używa formatu OpenDocument jako domyślnego formatu plików i może importować także dokumenty z innych formatów, takich jak MicrosoftOffice. Calligra opiera się na technologii KDE i jest często używana w połączeniu z KDE. Na zestaw Calligra Suite składają się następujące aplikacje: Words, edytor tekstu, Sheets (dawniej KSpread i Tables), do edytowania arkusza kalkulacyjnego, Stage (dawny KPresenter), program do prezentacji, Kexi, zintegrowane narzędzie pozwalające na zarządzanie danymi aplikacji, zaprojektowane jako program Microsoft Access lub konkurencyjny FileMaker, Flow, dawniej opracowany jako Kivio przez theKompany, oferujący dodatkowe oprogramowanie Sita, programowalny program graficzny, Karbon, edytor grafiki wektorowej, Krita (dawniej znany jako Krayon i KImageshop), program cyfrowy pozwalający na skorzystanie w fotografiach z niektórych funkcji edycji obrazu, Plan (dawniej znany jako Kplato), czyli aplikacja do zarządzania projektami, które mogą tworzyć wykresy Gantta, oraz Braindump, znakomity do tworzenia iz arządzania notatkami.

Program Calibre Suite to jedno z najlepszych i najwygodniejszych środowisk do pracy biurowej dostępne na rynku, dorównujące Microsoft Word i Open Office.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone