CrossLoop 2.82 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

CrossLoop 2.82

Program properties
Rozmiar 2.10 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.crossloop.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 5.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 47

Opis wydawcy

CrossLoop to łatwe w użyciu narzędzie, które umożliwia współdzielenie pulpitu komputera z komputerem zdalnym. W przeciwieństwie do większości innych narzędzi do zdalnego sterowania komputerami, CrossLoop skupia się na łatwości użytkowania przez użytkowników nietechnicznych.

Prosty interfejs programu pozwala rozpocząć sesję z przyjacielem, który również ma program CrossLoop zainstalowany. .Ze względów bezpieczeństwa, program wykorzystuje dobre, 128-bitowe szyfrowanie i generuje losowo 12-cyfrowy klucz, który musi zostać podany drugiej osobie email, telefon, sms lub w podobny sposób, a następnie wprowadzony, zanim będzie można podłączyć komputer. Po uruchomieniu serwera i wprowadzenia kodu otrzymasz prośbę, proszącą o zgodę na udostępnianie ekranu i kontrolę pulpitu. CrossLoop integruje TightVNC dla lepszej funkcjonalności bezpiecznego połączenia.

Program CrossLoop to znakomite narzędzie, pozwalające na bardzo zaawansowane dzielenie Pulpitu i łączenie się, bez potrzeby posiadania wysokich umiejętności technicznych czy głębokiego ingerowania w ustawienia komputera. Jest to po prostu bardzo wygodne i znakomite narzędzie do zdalnego sterowania innymi komputerami i udzielania pomocy technicznej. Dlatego warto program polecić wszystkim mniej utalentowanym technicznie użytkownikom, którzy z pewnością docenią wydajność programu, a także wygodę korzystania z oferowanych przezeń opcji i intuicyjnego, wygodnego w korzystaniu interfejsu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone