Lightscreen 1.01 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Lightscreen 1.01

Program properties
Rozmiar 5.18 MB
Wydawca
Strona internetowa http://lightscreen.sourceforge.net/whatsnew
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 5.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 40

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie Lightscreen to niewielkie, proste oprogramowanie Open Source, służące do automatyzowania żmudnego procesu zapisywania i katalogowania zdjęć poprzez wykorzystanie ukrytego procesu, który gwarantuje znakomitą wydajność i przydatność procesu, z wyeliminowaniem niepotrzebnego lagu przy zapisywaniu.

 

Lightscreen to proste narzędzie do automatyzacji procesu tworzenia i zapisywania zrzutu ekranu. Oprogramowanie, działa jako ukryty proces w tle, który jest wywołany z jednym (lub wielu) naciśnięciem klawisza, po którym to zapisuje plik zrzutu ekranu na dysku w zależności od preferencji użytkownika. Program charakteryzuje się bardzo niewielkim rozmiarem i dużą wygoda jego użytkowania, co sprawia, iż jest to jak najbardziej do polecenia oprogramowanie dla każdego.

A cechy programu tak na surowo? Program może być tak skonfigurowany, by uruchamiać się przy starcie Windows (jako ukryty proces lub wyświetlane okno główne), z utworzoną i działająca w zasobniku systemowym ikoną dla łatwego dostępu, posiada pięć konfigurowalnych działań, każde z własnym skrótem, a wykonane zrzuty ekranu mogą być zapisywane do dowolnego wybranego przez użytkownika zrzutu ekranu, z możliwością wyboru jakości obrazu. Program obsługuje także opcjonalne powiadamianie o wykonaniu zrzutu ekranu, jak i obsługuje opóźnianie wykonania zrzutu ekranu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone