Chatzilla 0.9.881 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Chatzilla 0.9.881

Program properties
Rozmiar 0.65 MB
Wydawca
Strona internetowa https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/chatzilla/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 46

Opis wydawcy

ChatZilla to bardzo rozbudowany klient IRC (Internet Relay Chat) dla przeglądarek opartych na systemach Mozilla, napisany w językach XUL i JavaScript. Jest to niezwykle rozbudowany, bardzo potężny i co najważniejsze, wyjątkowo użyteczny program tego typu, pozwalający na bardzo wygodne i wydajne korzystanie z bądź co bądź najpopularniejszego systemu komunikacyjnego w Internecie.

ChatZilla jest przeznaczona dla wszystkich platform Mozilli, jak Mac OS, Windows, Linux,Solaris, IRIX, BeOS, HP-UX, OS/2 i BSD. Program obecnie zawiera większość funkcji spotykanych w klientach IRC, jak automatyczne dołączanie do kanałów, rejestrowanie pseudonimów, profile użytkownika, skrypty i inne funkcje obecnie przyjmowane za podstawowe w tego typu programach.. Wiadomości są wyświetlane z użyciem stylów CSS wbudowanych w program, co pozwala na bardzo wydajne korzystanie z programu bez poświęcania jego estetyki. Klient ChatZilla jest integralnym elementem przeglądarki SeaMonkey, jest też dostępna dla Firefoksa, jako opcjonalne rozszerzenie, oraz jako samodzielny program uruchamiany w otoczeniu XULRunner.

ChatZilla łączy w sobie rozbudowaną funkcjonalność, intuicyjny interfejs i bardzo wygodne, przyjazne zorganizowanie opcji, co sprawia, iż jest znakomitą propozycję dla właściwie każdego użytkownika IRC i przeglądarek Firefox. Dlatego warto go polecić, szczególnie, że działa niezwykle szybko, jest łatwy w konfiguracji i zapamiętuje absolutnie wszystkie niezbędne ustawienia.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone