Rekonq 0.9.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Rekonq 0.9.1

Program properties
Rozmiar 15.14 MB
Wydawca
Strona internetowa http://rekonq.kde.org/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 48

Opis wydawcy

Korzystająca z potężnej funkcjonalności oferowanej przez biblioteki i środowisko KDE aplikacja Rekonq to przeglądarka internetowa korzystająca z silnika WebKit, oparta na bibliotece programistycznej Qt. Jest to przy tym bardzo popularne, potężne oprogramowanie open source, pozwalające na znakomite i szybkie przeglądanie stron internetowych.

Przeglądarka integruje się ze środowiskiem graficznym KDE Software Compilation 4 (obecnie kompatybilna także ze środowiskiem Windows), współpracując z różnymi programami znanymi z tego środowiska (np.: zarządzania hasłami odbywa się poprzez KWallet, szybkie dodawanie kanałów RSS do czytnika RSS Akregator, wspomaganie pobierania plików z internetu odbywa się poprzez KGet oraz osadzonym w oknie przeglądarki czytnikiem plików PDF jest Okular), pozwalając na bardzo, ale to bardzo szerokie wykorzystanie oferowanych przez współczesny Internet możliwości z poziomu pojedynczej, wygodnej przeglądarki..

Dodatkowe opcje przeglądarki Rekonq są bardzo rozbudowane i pozwalają na bardzo dogłębne zarządzanie jej zachowaniem, a także wszelkimi elementami prywatności przy przeglądaniu Internetu. Oferuje ona szereg funkcji, takich jak przeglądanie w kartach, zarządzanie zakładkami, tryb prywatności, obsługę wyszukiwarek, blokowanie reklam.

Interfejs programu jest bardzo wygodny i intuicyjny, a dodatkowa zaleta aplikacji jest taka, iż jest dostępna także polska wersja językowa przeglądarki. Dlatego warto program polecić jako ciekawą alternatywę dla dominujących obecnie na rynku Firefoxa, Chrome czy Linuxa.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone