WinSock XP Fix Freeware 1.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

WinSock XP Fix Freeware 1.2

Program properties
Rozmiar 1.39 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.tomsguide.com/us/download/WinSock-XP-Fix,0301-11168.html
Licencja Freeware
Data wysłania 4.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 82

Opis wydawcy

Narzędzie WinSock XP Fix to wygodne narzędzie pozwalające użytkownikowi na automatyczne przywracanie ustawień w Windows, w przypadku spowodowania powstania ustawień mogących powodować nieprawidłowe zachowanie się połączenia internetowego, co pozwala użytkownikowi na wygodne i bezproblemowe odzyskanie poprawnie działającego połączenia internetowego.

Problemy z połączeniem internetowym są często wynikiem pozostałości po deinstalacji programów oferujących funkcjonalność firewall, a także adware i innych elementów mogących negatywnie wpływać na funkcjonalność naszej sieci. Oczywiście problemy związane z siecią mogą być także powodowane przez np. programy modyfikujące połączenie sieciowe oraz urządzenia Winsock. Jeśli masz problemy z połączeniem po usunięciu oprogramowania lub oczyszczeniu rejestru, program WinSock XP Fix może być nieocenioną pomocą przy korzystaniu z komputera. Program posiada całkiem potężną funkcjonalność i pozwala na przywracanie łączności w całkiem szerokim zakresie.

Wygodny interfejs i duża uniwersalność sprawiają, iż korzystanie z programu nie jest najmniejszym problemem i nie powinno sprawiać problemów nawet najbardziej technicznie upośledzonym użytkownikom. Jest to także dużo lepsze rozwiązanie niż próbowanie samemu rozwiązać problemy, gdyż często wskazówki oferowane przez Microsoft są dosyć mało precyzyjne i mgliste, a program automatyzuje proces naprawiania, sprawiając, iż połączenie możemy odzyskać szybko i wygodnie, bez większego problemu.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone