Theme Hospital 1.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Theme Hospital 1.0

Program properties
Rozmiar 162.11 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.gog.com/en/gamecard/theme_hospital
Licencja BOX
Data wysłania 14.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 181

Opis wydawcy

Theme Hospital to klasyczna już komputerowa gra strategiczna z 1997 roku, stworzona przez legendarną już firmę Bullfrog, będąca znakomitą symulacją szpitala, przedstawioną z wybornym humorem, znakomitą grafiką 2D i porządną oprawą dźwiękową. Jest to niemalże pozycja obowiązkowa dla każdego fana gier symulacyjno-ekonomicznych.

W Theme Hospital naszym obowiązkiem jest stworzenie w pełni funkcjonalnego, dochodowego szpitala, i przeprowadzenie go bez szwanku (np. utraty zaufania publicznego, bankructwa bądź innych tego typu przyjemności) przez dwanaście etapów. Na początku każdego z nich gracz otrzymuje do zagospodarowania budynek, wraz z pewną sumą pieniędzy. Gra toczy się na przestrzeni kolejnych lat działalności (dni są stosunkowo krótkie), a szybkość upływu czasu można regulować. Rozpoczynając każdy kolejny poziom gry, należy w ciągu kilku miesięcy przygotować szpital na przyjęcie pierwszych pacjentów, a następnie otworzyć placówkę. Prowadzenie szpitala ma na celu spełnienie podanych warunków (najczęściej należą do nich wyleczenie pewnej ilości pacjentów, odpowiednia kondycja finansowa i reputacja), by zyskać możliwość przejścia do kolejnego etapu.

Do dyspozycji gracza zostało oddane kilka typów pracowników (lekarz, pielęgniarka, techniczny, recepcjonistka) i kilkanaście rodzajów gabinetów, w których leczy się ponad trzydzieści różnych chorób. Rozgrywka może wydawać się uproszczona, ale w rzeczywistości stanowi wyzwanie, gdyż ograniczona ilość czynników pozwala grze na śrubowanie poziomu trudności i dynamiki – a to, coż, jest warte uwagi.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone