Armed & Dangerous 1.03 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Armed & Dangerous 1.03

Program properties
Rozmiar 4.29 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://store.steampowered.com/app/6090/?snr=1_7_7_230_150_7
Licencja BOX
Data wysłania 14.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 52

Opis wydawcy

Armed and Dangerous, często skracane do AnD, to gra akcji stworzona przez Planet Moon Studios i wydany przez LucasArts. Jest to ukazana z perspektywy trzeciej osoby krzyżówka gier akcji i przygodówki, z potężną dawką humoru i komedii.

Gra posiada bardzo solidną rozgrywkę, przy czym jednym z najlepszych elementów nie są solidne fragmenty zręcznościowe, ale wybitnie śmieszne parodie hitów takich jak Władca Pierścieni, Gwiezdne Wojny, Monty Python i Święty Graal. Gra oferuje znanych aktorów i aktorów, takich jak Brian George jako główny bohater Roman, Jeff Bennett, John Mariano i Pat Fraley jako jego towarzysze Jonesy, Rexus i Q (odpowiednio). No i wreszcie wyśmienity Tony Jay jako przeciwnik, król Forge.

Sama gra toczy się głównie na piechotę, a większość poziomów zawiera użyteczne stanowiska ogniowe, choć istnieją pewne poziomy (Obrona) w których gracz jest wewnątrz ruchomej wieżyczki zamontowanej na szynach na szczycie muru obronnego; poziomy te rozgrywane są w pierwszej osobie .

Uzbrojenie i sprzęt w Armed and Dangerous to połączenie broni ze strzelanek, jak strzelba czy karabinek maszynowy, z bardziej niezwykłymi elementami jak Landshark, który jest dosłownie rekinem lądowym. Inne nietypowe urządzenia to miniaturowe czarne dziury, granat gazowy, który obraca wrogów przeciwko sobie i urządzenie, które tymczasowo odwraca grawitację, które dosłownie zamienia świat do góry nogami. Ogółem mówiąc jest to bardzo solidna, rozbudowana i prześmieszna gra dla właściwie każdego bardziej dojrzałego gracza.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone