Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 1.16 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 1.16

Program properties
Rozmiar 4.77 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://store.steampowered.com/app/13640/?snr=1_7_7_230_150_6
Licencja BOX
Data wysłania 14.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 52

Opis wydawcy

Tom Clancy 's Ghost Recon Advanced Warfighter (GRAW) to trzecia odsłona popularnego Ghost Recon, serii taktycznych shooterów, wyda przez Ubisoft w 2006 roku. Podobnie jak w poprzednich grach Ghost Recon gracze dowodzą swoją drużyną podczas neutralizacji wrogich sił i sprzętu. Cele misji mogą wahać się od eskortowania sojuszniczych jednostek po mapie do ratowania zakładników lub niszczenia artylerii wroga.

Będąc taktyczny shooterem, Advanced Warfighter kładzie nacisk na stosowanie osłony, aby pozostać przy życiu, i strategiczną koordynację niezbędną do ukończenia misji. Nowością jest Zintegrowany System Warfighter, oparty na programie Future Warrior armii amerykańskiej.

Wersja PC Ghost Recon: Advanced Warfighter rozgrywa się z perspektywy pierwszej osoby. Wersja ta pozwala graczowi na wydawanie różnych poleceń każdemu członkowi drużyny i wymaga od gracza wykorzystania taktyki w celu osiągnięcia sukcesu. Wersja PC posiada także cross-com system, który pozwala graczowi wydawać rozkazy dla innych zaprzyjaźnionych jednostek (np. UAV lub czołgi), jak również analizować układ dróg ataku i planów bitew w czasie rzeczywistym na mapie taktycznej. Cross-com System pokazuje również wrogich żołnierzy zauważonych przez sojusznicze jednostki, jednak w przeciwieństwie do wersji Xbox 360, cross-com tylko podkreślić żołnierzy wroga zauważony przez sterowanych komputerowo squadmates.

Przed rozpoczęciem misji, gracz może wybrać broń dla drużyny Duchów: Duch może posiadać podstawową broń, drugorzędną broń i amunicję lub dodatkową wyrzutnię przeciw pancerną.

Gra kosztuje niecałe 5 Euro na Steamie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone