Prince of Persia: Warrior Within 1.07 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Prince of Persia: Warrior Within 1.07

Program properties
Rozmiar 2.10 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://store.steampowered.com/app/13500/?snr=1_7_7_230_150_5
Licencja BOX
Data wysłania 14.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 32

Opis wydawcy

Prince of Persia: Warrior Within to jedna z klasycznych gier akcji stworzonych przez studio UbiSoft, będąca kontynuacją znakomitego Prince of Persia: Sands of Time. Jest to zdecydowanie mroczniejszy, ale jednocześnie ciekawszy i bardziej rozbudowany tytuł.

Ścigany przez Dahaka i nieśmiertelne wcielenie Przeznaczenia Książę wyrusza na drogę pełną rzezi (ukazanej niezwykle barwnie i wyjątkowo, wyjątkowo brutalnie) i tajemnicy, aby przeciwstawić się podobno przesądzonej śmierci. Akcja gry toczy się na nienazwanej wyspie, na której przychodzi nam toczyć walkę z dziesiątkami nieprzyjaciół i siekać ich na kawałki z wykorzystaniem otwartego stylu walki pozwalającego na kombinowanie ciosów, a także wykorzystanie środowiska, broni i swoich wrogów by rozwijać swój własny, unikalny styl walki. Rozgrywka jest dość długa i pozwala na co najmniej kilkanaście godzin walki, mającej wiele zakończeń i ponad pięćdziesiąt rodzajów broni dostępnych do walki. Integralnym elementem jest podróż w czasie, aby zapobiec swojej śmierci. Jednakże można to też wykorzystywać do zmiany rzeczywistości i walki z wrogami.

Wymagania Systemowe gry są bardzo rozsądne. Minimum to co najmniej Windows ® 2000/XP, procesor 1 GHz Pentium ® III, AMD Athlon ™ lub równoważny, pamięć: 256 MB (zalecane 512 MB), karta graficzna NVIDIA GeForce 3 lub wyższy, ATI Radeon 7500 lub wyższy, Intel 915G (GeForce 4 lub ATI Radeon 9500 lub lepszy), DirectX 9.0, karta dźwiękowa zgodna z

DirectX 9.0c, 1,5 GB wolnego miejsca na minimalną instalację, 2,2 GB wolnego miejsca dla pełnej instalacji. Program obsługuje zarówno klawiaturę i mysz, jak i gamepad.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone