Tiggit Beta Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Tiggit Beta

Program properties
Rozmiar 2.64 MB
Wydawca
Strona internetowa http://tiggit.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 14.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 41

Opis wydawcy

Open-source'owy menedżer pobierania Tiggit to bardzo ciekawe narzędzie, które pozwala obecnie na zarządzanie ponad trzystu tytułami stworzonymi przez niezależne studia developerskie, z których większość dostępna jest do pobrania całkowicie bezpłatnie, bez potrzeby instalacji dodatkowych elementów ani opłat.

Program to w istocie, jak sam to określa, klon platformy Steam, skierowany jednak do odbiorców i fanów niezależnych gier komputerowych, takich jak Tux, Battle for Wesnoth i inne. Program posiada wbudowane, stale uaktualniane opisy ponad trzystu gier, wyposażone w zdjęcie i opis, a także ocenę, pozwalającą znaleźć Polecane gry. Klasyfikacja gatunkowa pozwala także na szybkie i wygodne przeglądanie listy tytułów dostępnych do pobrania. Pomocne jest także bardzo wyraźne oddzielenie freeware, dem, i gier za darmo.

Sama instalacja Tiggita jest niezwykle szybka, prosta, i nie wymaga żadnej ingerencji ze strony użytkownika. Jest to po prostu bardzo solidny, rozbudowany i niezmiernie przydatny tytuł pozwalający użytkownikowi na cieszenie się rosnącą cały czas ilością darmowych i/lub niezależnych tytułów. Po prostu, solidny menedżer!

Program jest zintegrowany z modułem zarządzania pobieraniem instalatorów. Obsługa jest niezwykle prosta i sprowadza się w zasadzie do wskazania, co i jak chcemy pobrać na nasz dysk twardy a następnie zainstalować. Jest to wyśmienity program i menedżer pobierania dla kadzego fana darmowych gier i można przyznać, iż autor może rzeczywiście osiągnąć postawiony sobie cel, sklonowania Steama dla gier darmowych.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone