FWE - FO3 Wanderer's Edition 6.03 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FWE - FO3 Wanderer's Edition 6.03

Program properties
Rozmiar 195.31 MB
Wydawca
Strona internetowa http://fallout3.nexusmods.com/mods/2761
Licencja Freeware
Data wysłania 14.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 63

Opis wydawcy

Fallout 3 Wanderers Edition (FWE) jest ogromną modyfikacją do Fallout 3 wprowadzającą głębokie zmiany w mechanice gry i rozszerzającą ją o nowe funkcje. Podstawowym celem zestawu jest sprawienie, by Fallout 3 wyglądał atrakcyjniej, stanowił większe wyzwanie, no i wciągał gracza jeszcze mocniej, jeszcze lepiej, jeszcze szybciej.

Rozwój FWE kieruje się dwoma celami. Pierwszym z nich jest zwiększenie elementów First-Person-shooter (FPS) w grze (przy jednoczesnym zachowaniu opcji RPG, nielicznych, ale zawsze). Obejmuje to dużo szybsze tempo walki, bardziej ekscytujące i oparte w znacznej mierze na umiejętnościach gracza. Jednakże na drugim miejscu jest także rozwinięcie wyborów i ich konsekwencji, jakie stoją przed graczem, a także ulepszenie innych elementów role-playing będących integralnymi elementami gry. Całość jednocześnie ma za zadanie być zrównoważona, wydajna i bardzo grywalna. Trzeba przyznać, iż zestaw osiąga te cele, a nawet więcej. Rozszerza grę o naprawdę wiele elementów i naprawia kiepską implementację wielu innych, pozwala na daleko dalsze i bardziej unikalne rozwijanie postaci, jak i nowe doświadczenia. Generalnie, FWE oznacza szybsze tempo i bardziej bezlitosną walkę, znacznie ulepszone elementy survivalowe w grze, nowe przedmioty i sprzęt do wykorzystania, ulepszenia w różnorodności, charakterze i zachowania wielu frakcji... Generalnie, jest to jak najbardziej rekomendowany mod – dla każdego gracza. Niezbędnik, swego rodzaju. Po FWE, cóż, nie zagrasz już ponownie w zwykłe FO3.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone