gBrainy 2.1.2. Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

gBrainy 2.1.2.

Program properties
Rozmiar 15.63 MB
Wydawca
Strona internetowa http://live.gnome.org/gbrainy
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 14.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 60

Opis wydawcy

gbrainy jest opensource'ową grą łamigłówkową i trenerem, służącym do zabawy by utrzymać mózg na najwyższym możliwym poziomie funkcjonalności, a także ćwiczyć pamięć, wydajność, szybkość myślenie i wiele innych elementów niezbędnych do zachowania pełnego zdrowia umysłowego.

Gbrainy jest całkiem rozbudowany i zawiera następujące rodzaje gier: zagadki logiczne, czyli gry mające na celu rozwinąć umiejętności logicznego rozumowania i myślenia, programy ćwiczące obliczenia w pamięci, oparte na arytmetyce czynności mające na celu rozwinięcie swoich umiejętności obliczeniowych, trenery pamięci, pozwalające na przećwiczenie swojej pamięci krótkoterminowej, i w końcu zabawy w analogie słowne, przeznaczone do rozwijania zdolności językowych. gbrainy zapewnia użytkownikowi różne poziomy trudności, co czyni gbrainy przyjemne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych oraz seniorów. Program posiada również wbudowaną historię gry, profile graczy, rozbudowane porady dla gracza, no i nie zapomnijmy o trybie pełnoekranowym. gbrainy można również być łatwo rozbudowany o nowe gry opracowane przez osoby trzecie.

Tytuł jest przeznaczony dla GNOME i działa w oparciu o GNU / Linux i różne dystrybucje/wersje Unix. Istnieje też port dla systemu Microsoft Windows. Jest to klasyczny przykład znakomitego oprogramowania z kategorii wolnego oprogramowania, opracowanego i przygotowanego dla osób potrzebujących wygodnego, open source'owego narzędzia do ćwiczenia mózgu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone