Planescape: Torment 1.02 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Planescape: Torment 1.02

Program properties
Rozmiar 976.56 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.gog.com/en/gamecard/planescape_torment
Licencja BOX
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 97

Opis wydawcy

Planescape: Torment to nazwa która budzi dreszczyk emocji u każdego szanujacego się fana gier RPG i uniwersum Dungeons & Dragons. Jest to do dzisiaj jedna z najdoskonalszych, najbardziej rozbudowanych i niesamowitych gier fabularnych jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne. I obowiązkowa pozycja w biblioteczce każdego gracza.

Planescape: Torment to niesztampowa gra fabularna, opierajaca się na odwróceniu klisz typowych dla gatunku i skupiająca się na zaoferowaniu niezwykle rozbudowanej i znakomicie zarysowanej fabuł pełnej unikalnych postaci, ciężkich wyborów i wybornej jakości dialogów, opisów i... wszystkiego. Gra powstała pod egidą Black Isle, slawnej marki obecnie praktycznie martwego wydawcy, Interplay Entertainment. Procesem tworzenia gry dowodził Chris Avellone, jeden z najwybitniejszych twórców gier komputerowych w historii, którego nazwisko gwarantuje oryginalne historie, ciekawe postaci, intrygujące tematy poruszane w trakcie gry i niesamowity wręcz klimat. Dość powiedzieć, że główny bohater Planescape: Torment to nieśmiertelny dotknięty amnezją, którego celem jest odszukanie prawdy o sobie i... o nie, grzechem byłoby odebrać graczowi przyjemność rozkoszowania się fenomenalnym światem Planescape: Torment i jego przepiekną, wielowątkową historią...

Gra dostępna w angielskiej wersji językowej z serwisu Good Old Games za niewielką cenę dziesięciu dolarów. Bardzo, bardzo polecamy. Tylko pamiętaj: gra wciąga jak naprawdę niezwykle potężne bagno!

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone