Ultrastar Deluxe 1.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Ultrastar Deluxe 1.1

Program properties
Rozmiar 36.13 MB
Wydawca
Strona internetowa http://ultrastardx.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 48

Opis wydawcy

UltraStar Deluxe to zmodyfikowana wersja open source'owego projektu UltraStar, także będąca gra muzyczną, jednak oferującą wiele więcej możliwości, otwrtej architektury i innych elementów niezbędnych do pełnego cieszenia się grą.

 

Projekt rozpoczął życie jako propozycja współpracy z autorem oryginału, Corvus5. Gdy ten odrzucił ofertę, zamiast zrezygnować, Whiteshark zaczął dodawać niektóre funkcje na własną rękę . Pierwszą inkarnacją UltraStar deluxe był tzw. X-Mas mod, ze względu na datę wydania, w okresie Bożego Narodzenia. To przyciągnęło uwagę innych deweloperów, którzy byli skłonni pomóc. Zespół rósł i stopniowo kod źródłowy odszedł od oryginału. Mniejsze funkcje są często realizowane w obu projektach równolegle, jednak różnią się znacznie implementacją.  UltraStar Deluxe różni się w trzech zasadniczych aspektach od UltraStar. Znaczny wysiłek włożono w poprawę niezawodności przez poprawienie błędów w kodzie programu. Drugą różnicą jest wygląd. Dodano różne efekty graficzne, jak eksplodujące gwiazdy i inne, a także obsługę skórek w programie. Wiele efektów oparto na SingStar na PS3. Jednakże najistotniejsze różnice dotyczą wdrażania nowej funkcjonalności: Deluxe obsługuje więcej formatów wideo, takich jak DivX, XviD, FLV, AVI oraz WMV, dodane elementy wyświetlane na ekranie w trakcie gry, obsługa skryptów lua w głównym trybie gry, co pozwala na łatwe rozbudowywanie funkcjonalności,  ulepszone zarządzanie piosenkami i wybierania ich z możliwością poszukiwania piosenek i za pomocą listy odtwarzania...

UltraStar Deluxe jest napisany w Object Pascal i kompiluje się poprawnie z wykorzystaniem Delphi, Free Pascal i Lazarus. 

Począwszy od wersji 1.0.1 UltraStar Deluxe działa na Linuksie poprzez Wine.  Począwszy od wersji 1.1 UltraStar Deluxe działa na Linuksie i Mac OS X natywnie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone