WarKeys 1.20 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

WarKeys 1.20

Program properties
Rozmiar 12.70 MB
Wydawca
Strona internetowa http://warkeys.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 154

Opis wydawcy

Warkeys to darmowe, open-source'owe narzędzie do Warcraft III, pozwalające użytkownikowi na takie czynności jak zmiana skrótów klawiszowych, pozycji i przycisków Porad dla ikon w grze, dopasowanie klawiszy w oparciu o predefiniowany układ siatki, import starych ustawień CustomKeys.txt oraz innych plików konfiguracyjnych Warkeys.

Celem AutoWarkey jest umożliwienie modyfikacji obłożenia klawiatury. Większość gier, zwłaszcza FPS, pozwalają użytkownikom dostosować klawiaturę i mysz. Jednak Blizzard notorycznie nie ma opcji dostosowania klawiatury (szczególnie w serii Warcraft i Diablo, ale jest trochę lepiej z World of Warcraft). Niemożność zmiany klawiszy w Warcraft III nie powinno być postrzegane jako planowany projekt. Gra powinna opierać się wyłącznie na strategii i mikro, a nie na konieczności używania niewygodnych skrótów!

Opcje modyfikowania skrótów klawiszowych w Warcraft III są bardzo rozbudowane. Program pozwala symulować trwałe naciśnięcie przypisania przycisków: MouseWare będzie utrzymywać przycisk jako wciśnięty, przydatne przy np. wyświetlaniu ciągle pasków życia nad postaciami.

Przykład healthbars: AutoWarkey używa [ i ], aby pokazać healthbars (w przeciwieństwie do klawisza ALT). W grze też można zobaczyć healthbars, ale by mieć je trwale wyświetlone trzeba umieścić obciążnik na klawiszu ALT!

Inicjatywa, jak i znakomite wykonanie programu sprawiają, iż należą mu się pochwały i najwyższe noty. Jest to naprawdę jeden z najlepszych programów w swojej klasie i tego typu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone