WarMUX 11.04 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

WarMUX 11.04

Program properties
Rozmiar 15.63 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.wormux.org/phpboost/news/news.php
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 36

Opis wydawcy

WarMUX jest darmową, open-source'ową grą z gatunku turowych gier artyleryjskich, takich jak Scorched Earth czy Worms. Projekt został rozpoczęty w grudniu 2002 r. jako Wormux i został przemianowany na Warmux w listopadzie 2010 r. Warmux, zarówno kod, jak i dane, to wolne oprogramowanie rozpowszechniane na warunkach licencji GNU General Public.

Gra jest multiplatformowa, dostępna dla systemów Windows i Unixowych, takich jak systemy Linux, FreeBSD, Android, Maemo, Symbian ^ 3 i Mac OS X. Najnowsza wersja 11.04.1, wydana została 30 kwietnia 2011 roku. Gra jest bardzo popularna i cały czas aktywnie rozwijana. Drużyny są stylizowane po maskotkach różnych projektów wolnego oprogramowania, takich jak GNU, Linux, FreeBSD, KDE, GIMP, OpenOffice.org, Firefox, Thunderbird, Suse, Workrave i NuFW i SPIP i Bugzilli.

Kilku graczy może grać ze sobą równocześnie, zarówno lokalnie jak i on-line, jeśli każdy gracz używa tej samej wersji gry. Dostępne są 2 tryby: tryb prywatny (gracz musi podać dla swojego przeciwnika adres i port) i tryb publiczny (serwer). Gry online są dostępne od 0.8beta1.

Z 0.9.0. Sama rozgrywka jest zbliżona do tej znanej z serii Worms, z możliwością wykorzystania wielu broni przeciwko swoim przeciwnikom i zmiecenia ich z powierzchni planszy.

Gra jest bardzo dobra open source'ową adaptacją rozwiązań znanych z serii Worms i dlatego należy jak najbardziej polecić ją fanom robaczych rzeźni. Szczególnie, że oferuje bardzo przyjemną dla oka grafikę, cieszący uszy dźwięk i wiele innych elementów.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone