Avernum: Escape from the Pit 1.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Avernum: Escape from the Pit 1.5

Program properties
Rozmiar 292.97 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.avernum.com/avernum/
Licencja BOX
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 35

Opis wydawcy

Avernum to jeden z ciekawszych niezależnych tytułów z gatunku gier fabularnych (RPG). Jest to klasyczna adaptacja reguł rządzących tzw. papierowymi RPG, kładąca ogromny nacisk na faktyczne odgrywanie postaci i jej statystyki oraz umiejętności, a nie szybkość klikania na pojawiających się przeciwników i małpią zręczność.

Avernum to w istocie klasyczna, epicka przygoda RPG, dziejąca się w rozległym, podziemnym państwie, pełnym możliwości, przygód i bogactwa... A także wszelkiej maści rozbójników, odpadków z marginesu społeczeństwa i innych agresywnych istot chcących wypruć graczowi wnętrzności, ukraść złoto i sprzęt, a najlepiej obie rzeczy naraz. Jest to jednym z głównych elementow Avernum, bardzo ciekawym i przydającym klimatu.

Gracz wciela się w rolę nieszczęśnika wygnanego przez Cesarza Hawthorne, władcy wszystkich krain znajdujących się na powierzchni. Wszyscy, którzy się mu sprzeciwiają w ten czy inny sposób w końcu lądują w wulkanicznych czeluściach Avernum. Jednakże nie jest to ostateczny wyrok śmierci: wielu odmówiło poddania się rozpaczy i wywalczyło sobie nisze w podziemiach, tworząc własne społeczeństwo i własne władze, z daleka od groźnego cesarza.

Gra jest znakomitym RPG, dostępnym na platformie Steam za ledwie kilka Euro. Program polecamy ze względu na znakomitą, klasyczna rozgrywkę, grafikę, wciągającą historię i wiele możliwości w świecie gry. Jest to kontynuacja najlepszych RPG z lat 1990, jak np. Fallout, a także wcześniejszych klasyków.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone