Google Privacy 0.2.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Google Privacy 0.2.1

Program properties
Rozmiar 0.59 MB
Wydawca
Strona internetowa https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/google-privacy/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 44

Opis wydawcy

GooglePrivacy to bardzo użyteczne narzędzie dla każdego internauty, któremu miła jest jego prywatność i zachowanie informacji na temat tego, jakie strony odwiedza, tylko i wyłącznie dla swojej informacji. Jest to darmowy dodatek do najpopularniejszych przeglądarek internetowych, blokujący wyszukiwarkom internetowym możliwość śledzenia naszych ruchów po wyszukanych stronach.

GooglePrivacy to znakomity dodatek, który w automatyczny sposób blokuje wyszukiwarce Google (a także Bing i innym) możliwość pobierania i zapisywania danych wyszukiwania, poprzez automatyczne podmienianie adresów internetowych wklepanych w przeglądarce. Ta czynność, choć może się wydawać dość dziwna, sprawia jednocześnie, iż Google nie może agregować danych, co chroni nasza prywatność i uniemożliwia sugerowanie wyszukiwania (co może prowadzić do, hm, dziwnych sytuacji w rodzinie). Należy przy tym zaznaczyć, iż nie jest to narzędzie stuprocentowo efektywne, a jedynie posiadające „znośną” efektywność. Program można jednak polecić, gdyż działa bez potrzeby ingerowania w ustawienia, modyfikowania czegokolwiek i jest w znacznej mierze niezawodnych. Ot, solidny kawałek kodu, umożliwiający pełne chronienie swojej prywatności w Internecie.

Program jest niewielki i jak już wspomniano, jest dodatkiem do przeglądarki Firefox i innych. Warto mieć to na uwadze pobierając go. A poza tym, polecamy z całego serca!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone