File Grinder 0.1.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

File Grinder 0.1.2

Program properties
Rozmiar 0.23 MB
Wydawca
Strona internetowa http://fg.codeplex.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 52

Opis wydawcy

FileGrinder to bardzo rozbudowane oprogramowanie, oferujące użytkownikowi bardzo szerokie możliwości modyfikowania nazw plików i edytowania wbudowanych w nie informacji. Jako freeware zbudowane w tym celu, sprawdza się zupełnie nieźle, choć ze względu na dość wczesną wersję, niektóre opcje nadal wymagają jeszcze dopracowania.

FileGrinder jest narzędziem służącym do zbiorowego przetwarzania i zmian nazw plików i dodatkowo oferuje bardzo elastyczne opcje zmiany nazw i danych dla plików audio, video, JPEG i HTML. FileGrinder obsługuje szeroką gamę metadanych, które mogą zostać wyodrębnione z plików i za stosowane jako część nowej nazwy pliku, np. dane EXIF​​, ID3 itp.). Dodatkowo, można tworzyć własne niestandardowe szablony zmiany nazw i generować podgląd nowych nazwy plików przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian.

Program może również wyszukiwać i zastępować ciągi znaków lub znaków w oryginalnych nazwach plików z obsługą wyrażeń regularnych. Program obsługuje zarówno wskazywanie pojedynczych folderów, jak i całych hierarchicznie ułożonych dysków i folderów. Ze względu na to, iż jest to program na wciąż jeszcze dość wczesnym etapie rozwoju, należy wziąć na to poprawkę: niektóre opcje nie są wykończone lub wręcz w ogóle nie działają, jednakże są one wystarczająco rozbudowane, by program spokojnie stosować. Jest to z pewnością tytuł, na który warto w przyszłości zwrócić baczną uwagę, w miarę jak nowe wersje będą publikowane i tworzone. Jednak i na razie nie jest zły.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone