Web Historian 2.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Web Historian 2.1

Program properties
Rozmiar 11.72 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.mandiant.com/resources/download/web-historian
Licencja Shareware
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 189

Opis wydawcy

WebHistorian to specjalne narzędzie przeznaczone do osób potrzebujących wygodnego programu d analizowania zawartości historii naszych przeglądarek internetowych. Oferuje on multum opcji pozwalających na dogłębne przeanalizowanie i wygenerowanie dokładanego raportu na temat historii przeglądania Internetu na docelowej przeglądarce.

WebHistorian jest właściwie narzędziem z kategorii kryminalistycznych, które umożliwia zbadanie internetową historię przeglądania na wskazanym komputerze. Program automatycznie generuje wyjątkowo szczegółowy raport dla wszystkich elementów historii znalezionych w różnych przeglądarkach (IE, Firefox, Chrome, Safari) zainstalowanych na komputerze, łącznie z podaniem liczby oraz rodzaju plików, listy ciasteczek i danych wpisywanych w formularzach internetowych.

Ponadto, za pomocą programu można przeglądać statystyki pokazane w formie graficznej, aby zobaczyć, które strony były odwiedzane, gdzie znajduje się większość z nich, a także skorzystać z opcji pozwalającej na generowanie szczegółowych raportów witryn internetowych, które pokazują wszystkie cookies, strony na których złożono wizytę i inne właściwości związane z danym serwisem.

Inne funkcje obejmują wyszukiwanie, opcje filtrowania, raporty częstotliwości korzystania i wiele więcej. Trzeba zaznaczyć, iż program jest ściśle narzędziem do audytu, które nie usuwa ani nie czyści elementów historii. Pomijając to ograniczenie, jest to znakomity program do analizowania zachowania w internecie. Wart jak najbardziej polecenia!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone