Adapter 1.0.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Adapter 1.0.3

Program properties
Rozmiar 3.52 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.macroplant.com/adapter/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 51

Opis wydawcy

Program o prostej nazwie Adapter to ciekawe oprogramowanie oferujące nie tak znowu prosta funkcjonalność. Jest to bardzo rozbudowany program do konwersji plików audio i wideo, pozwalający użytkownikowi na konwersję plików między wieloma formatami, z wykorzystaniem bardzo wielu, bardzo precyzyjnych ustawień.

Adapter jest narzędziem do konwersji wideo, audio i obrazów, który oferuje prosty interfejs przeciągnij i upuść do konwersji między najbardziej popularnymi formatami wykorzystywanymi w plikach wideo, audio i obrazów. Oferuje on wiele gotowych ustawień konwersji wideo dla wielu popularnych urządzeń (Apple, Android, Sony, DVD itp.), jak również wsparcie dla konwersji dźwięku między formatami takimi jak Mp3,. M4a,. Aac,. Ogg. MKA i iPhone. Dodatkowo, wbudowany moduł konwersji obrazu umożliwia konwersję pomiędzy JPG, BMP, GIF, PNG i TIFF.

Inne funkcje Adapter obejmują eksport klatek, obsługę iTunes i przycinanie wideo. Adapter posiada również zintegrowaną przeglądarkę internetową, która umożliwia pobieranie plików wideo bezpośrednio z YouTube i innych stron. Funkcja ta jest w porównaniu z innymi programami oferującymi tę opcję dość prymitywna i wydaje się być dodana tak trochę na odczepnego, ale liczy się pomyślunek.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz tej jednej aplikacji, które można przekształcić większość plików audio i wideo, jak również wspólnych plików graficznych, Adapter jest dobrym wyborem, z łatwym w użyciu interfejsem. Korzysta z FFmpeg i LAME, darmowych bibliotek i kodeków do konwersji.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone