FastStone Photo Resizer 3.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FastStone Photo Resizer 3.1

Program properties
Rozmiar 1.46 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.faststone.org/FSResizerDetail.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 53

Opis wydawcy

Program o nazwie FastStone Photo Resizer jest narzędziem do przetwarzania obrazu, które oferuje bardzo szerokie możliwości i wiele narzędzi do przetwarzania obrazów, spakowanych w jedno, wygodne w użyciu i codziennym korzystaniu opakowanie. Dodatkową zaletą jest fakt, iż jest to oprogramowanie całkowicie freeware'owe, nadające się do wykorzystania w każdych warunkach.

Obok wielu innych opcji, program oferuje inteligentne zmienianie rozmiaru obrazu, a także różne inne funkcje, w tym znak wodny (tekst lub nakładanie obrazków), kadrowanie, (częściowe) zmiany nazw plików, rotacja obrazu, dopasowanie kolorów, ramki obrazu i wiele innych, bardzo przydatnych w obróbce zdjęć i obrazów metod. Są one poukładane bardzo logicznie i bardzo logicznie, przez co dostęp do nich jest bardzo szybki.

Program oferuje naprawdę ogromną ilość opcji i widoczne jest, że autorzy zadbali o to, by niczego użytkownikowi nie brakowało, w każdym aspekcie. Normalnie trzeba instalować dziesiątki różnych programów, by uzyskać tak szeroką funkcjonalność, ale dzięki FastStone, wszystko ma się elegancko skupione w jednym, wygodnym miejscu. I dlatego chociażby warto skorzystać z programu, gdyż oferuje wszystkie normalnie porozrzucane po innych programach opcje w jednym. Jak najbardziej warto. Całość dodatkowo posiada bardzo wygodny w obsłudze interfejs i logicznie poukładane opcje, a do tego cechuje się bardzo wysoką wydajnością pozwalającą naprawdę na pełne wykorzystanie wszystkich możliwości oferowanych przez program.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone