Vistumbler 10.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Vistumbler 10.2

Program properties
Rozmiar 146.48 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.vistumbler.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 47

Opis wydawcy

Program Vistumbler to przeznaczony dla systemu operacyjnego Vista i Windows 7 skaner sieci bezprzewodowych, którego celem jest udostępnienie niezwykle potężnego i wszechstronnego narzędzia do wyszukiwania i łączenia się z sieciami bezprzewodowymi niezależnie od ich standardu czy wykorzystywanego komputera.

Jak wspomniano, jest to program ograniczony wyłącznie do Windows Vista i Widnows7 i pozwala użytkownikowi na odnajdywanie, identyfikowanie podłączanie się do otwartych punktów dostępu sieci bezprzewodowych, wykorzystując wbudowane w Vistę komendy sieciowe, jak netsh wlan show mode, pokazujące dane docelowej sieci, jak BSSID, jakość połączenia, statystki i inne. Program dodatkowo obsługuje za pomocą wbudowanego modułu połączenia GPS i zapuisywanie pozycji, eksportowanie i pobieranie listy punktów dostępowych z plików Vistumber TXT/VS1/VSZ lub NetStumbler TXT/Text NS1, z dodatkową możliwością eksportu punktów dostępowych jako list GPS do integracji z Google Earth za pomocą plików KML lub GPS (GPS Exchange Format). Dodatkowo, program zapewnia dostęp do bieżących statystyk Google Earth synchronizowanych automatycznie, jak i automatyczne uaktualnianie siły sygnału i informowanie użytkownika o jego zmianach za pomocą plików dźwiękowych, wyskakującego okna lub innej takiej akcji.

Program jest open source, zaś źródło programu jest dostępne na licencji GPLv2. Bardzo szeroka funkcjonalność i wydajność działania sprawiają, iż jest to program wart poświęcenia mu uwagi i co najmniej przeanalizowania.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone