winPenPack 4.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

winPenPack 4.2

Program properties
Rozmiar 390.63 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.winpenpack.com/en/page.php?10
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 176

Opis wydawcy

Program winPenPack jest otwartym środowiskiem roboczym, zawierającym aplikacje, które zostały zmodyfikowane, aby być wykonywane bezpośrednio z pamięci flash USB, bez uprzedniej instalacji. Z winPenPack każdy napęd flash USB przestaje być jeno prostym urządzeniem do przechowywania danych i staje się samodzielną (niejako) maszyną, zawierającą zintegrowane pliki i aplikacje do wykonywania.

Przenośne aplikacje zawarte w winPenPack nie wymagają instalacji, przez co nie pozostawia się swoich plików i ustawień na komputerze-hoście. Dodatkowo, umieszczenie ich na USB oznacza, iż mogą być łatwo przeniesione do innego komputera za pośrednictwem dowolnego urządzenia zewnętrznego, takiego jak przenośny dysk twardy lub dysk flash USB .

Wszystko co musisz zrobić, to podłączyć pamięć USB do wolnego portu USB w komputerze PC, a będziesz miał swoją kolekcję gotową do użycia natychmiast, dostępne poprzez przyjazny interfejs menu podobne do menu Start w Windows. Dokładnie tak, jak w przypadku pracy na twoim komputerze, z przeglądarkami internetowymi, klientami poczty elektronicznej, narzędziami graficznymi, komunikatorami i wiele, wiele innych.

Wszystko czego potrzebujesz , całkowicie za darmo! Wszystkie te cechy sprawiają winPenPack niezwykle przydatne w każdej sytuacji. W zależności od pojemności dysków USB flash, można wybierać pomiędzy winPenPack Essential i winPenPack Full, zawierającymi zbiór najlepszych programów open source dostępnym na Internecie, zmodyfikowanych w celu osiągnięcia doskonałej przenośności oprogramowania i podzielonych na kategorie: Grafika, Multimedia, Internet, Office, , System i inne.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone