Wiki on a Stick 0.11.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Wiki on a Stick 0.11.5

Program properties
Rozmiar 4.88 MB
Wydawca
Strona internetowa http://stickwiki.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 31

Opis wydawcy

Program o ciekawej nazwie Wiki on a Stick (Wiki na Patyku) to open source'owe, w pełni funkcjonalne narzędzie skierowane do użytkownika potrzebującego niewielkiej, acz bardzo wygodnej i przydatnej w użyciu Wiki, zawartej w jednej pojedynczej stronie: samomodyfikujacym się pliku xhtml.

Program to bardzo ciekawa oferta dla użytkowników potrzebujących wygodnego w użyciu, niezawodnego narzędzia do używania w domu, pracy czy w biurze, na laptopie czy komputerze stacjonarnym, które pozwala na prowadzenie wszechstronnych notatek i wiele, wiele innych zastosowań. Program posiada wbudowany notatnik, kalendarz, a także pozwala na zapisywanie dużej ilości dokumentacji sprzętowej i wiele, wiele innych zastosowań. Modyfikowanie ustawień programu i wykonywanych przez niego funkcji jest bardzo proste i pozwala na szybkie i wygodne postawienie w pełni funkcjonalnej wiki – i wykorzystanie wszystkich jej funkcji. Rozwijanie może się także odbywać poprzez dodawanie własnych dodatków, takich jak kod Java, skrypty i wtyczki. Dodatkowo, program oferuje także szyfrowanie AES dla każdej ze stron, zwiększając stopień ochrony danych wprowadzonych przez użytkownika. Wszsytkie te cechy razem sprawiają, iż jest to znakomity program, który warto polecić każdemu użytkownikowi potrzebującemu solidnej, efektywnej platformy do prowadzenia zapisków i statystyk.

Program jest oparty na open source, co oznacza, iż jest on bardzo rozbudowany i można z niego bez problemu korzystać w każdej sytuacji. A przenośność... Cóż, to już jest zaleta sama w sobie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone