GOM Media Player 2.1.40 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

GOM Media Player 2.1.40

Program properties
Rozmiar 9.28 MB
Wydawca
Strona internetowa http://player.gomlab.com/eng/download/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 42

Opis wydawcy

Program GOM Media Player to ciekawe oprogramowanie posiadające bardzo szeroką gamę możliwości i kompatybilne z większością formatów audiowizualnych dostępnych na rynku. Program jest na tyle potężny, że powinien bez problemu zająć miejsce każdego odtwarzacz wykorzystywanego przez użytkownika dotychczas.

Obsługiwane przez odtwarzacz GOM formaty to DAT, MPEG, DivX, XviD, WMV, ASF, AVI oraz MOV, a także popularne kodeki jak FLV1, AC3, OGG, MP4 i H263.Pop-out . Standardy odtwarzania i powiązane z nimi ustawienia można zapisać. Organizowanie różnych plików multimedialnych za pomocą interfejsu wbudowanego w program jest bardzo wygodne, chociaż dość standardowe i typowe.

Bardziej imponujące są dostosowywane ustawienia na panelu sterowania. Tutaj możesz dostosować pliku wideo jasność obrazu, barwy i nasycenia. Nie ma okna podglądu, a zmiany zachodzą na filmie aktualnie wyświetlanym, więc ustawienia trzeba odkrywać metodą prób i błędów Program posiada także wbudowaną funkcję przechwytywania ekranu, która obejmuje także powiększanie i przesuwanie, dostosowywanie motywów, skróty klawiszowe oraz szereg gotowych i regulowanych kontroli audio.

GOM posiada dość kiepsko rozwiązany problem dokumentacji technicznej, która jest ciężko dostępna i trudna do odszukania. Jednakże przy odrobinie wprawy odnalezienie jej nie powinno stwarzać większych problemów. Program jest bardzo szybki, funkcjonalny i generalnie, pozwala na bezproblemowe (w miarę) korzystanie z wszystkich opcji.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone