Malwarebytes Anti-Malware 1.6.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Malwarebytes Anti-Malware 1.6.1

Program properties
Rozmiar 9.38 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.malwarebytes.org/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 51

Opis wydawcy

Program Malwarebytes-Anti-Malware to ciekawy, freeware'owy program służący do usuwania złośliwego, szkodliwego oprogramowania z naszego komputera. Jest to rozbudowane, potężne oprogramowanie o bardzo wielu możliwościach, które często wykraczają poza możliwości komercyjnych tytułów.

Malwarebytes Anti-Malware jest zaskakująco skutecznym darmowym narzędziem antymalware. Jest stosunkowo szybki w usuwaniu złośliwego oprogramowania, korzystanie z szybkiego skanowania trwa około 8 minut, nawet z innymi wysoko zasobożernymi programami uruchomionymi w tle. Silnik heurystyczny stanowiący serce programu udowodnił na wielu komputerach w empirycznych badaniach, że był zdolny do określania różnicy pomiędzy fałszywymi alarmami i aplikacjami faktycznie niebezpiecznymi. Aplikacja posiada kilka ciekawych funkcji oprócz tego. Obsługuje wielowątkowe skanowanie dysku w tym na dyskach sieciowych, opcje menu kontekstowego w tym skanowania na żądanie dla poszczególnych plików, oraz możliwością usuwania docelowych plików permanentnie za pomocą FileASSASSIN, a także oferuje narzędzia do usuwania zablokowanych plików.

Interfejs jest prosty, ale ma przyjemny wygląd i jest dobrze zorganizowany. Proces instalacji jest zadowalająco szybki, ale co ciekawe ofiarowuje jednocześnie zadbany i aktualny changelog i natychmiastową aktualizację pliku definicji.

Należy pamiętać, że ochrona w czasie rzeczywistym ogranicza się do wersji płatnej, podobnie jak harmonogram aktualizacji i skanowania. Generalnie jednak, Malwarebytes Anti-Malware jest wystarczająco wrażliwy co do usuwania złośliwego oprogramowania, że może stanowić cenę uzupełnienie naszej biblioteczki.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone