Format Factory 2.9.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Format Factory 2.9.5

Program properties
Rozmiar 15.63 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.formatoz.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora /5
  • Pobrań 59

Opis wydawcy

Format Factory to bardzo rozbudowany, wielofunkcyjny program służący do konwertowania plików multimedialnych. Jest to bardzo rozbudowane narzędzie, oferujące możliwość przetwarzania plików audio, wideo oraz obrazów pomiędzy wieloma obsługiwanymi przez program formatami. Jest to wyjątkowo przydatny program, dla właściwie każdego.

Format Factory to wielofunkcyjny konwerter mediów, który zapewnia bardzo wiele funkcji. Jedną z podstawowych jest możliwość przetwarzania plików audiowizualnych w formatach MP4, 3GP, MPG, AVI, WMV, FLV oraz SWF z zachowaniem możliwości wprowadzania własnych ustawień i przetwarzania ich do plików w formatach MP3, WMA, AMR, OGG, AAC oraz WAV, a także JPG / BMP / PNG / TIF / ICO / GIF / TGA. Inne opcje oferowane przez Format Factory to między innymi zgrywanie DVD do pliku wideo, ripowanie płyt CD z muzyką do plików audio, a także takie konwertowanie plików w formacie MP4, by były one w stu procentach kompatybilne z iPod / iPhone / PSP / BlackBerry. Dodatkowa zaleta programu to także wbudowana obsługa RMVB, możliwość wprowadzania i wstawiania znaków wodny, oraz Mux AV.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz tej jednej aplikacji, które można przekształcić większość plików audio i wideo, jak również wspólnych plików graficznych, Format Factory jest całkiem dobrym wyborem, z łatwym w użyciu interfejsem. Stanowi on optymalne i bardzo zrównoważone połączenie znakomitych opcji pozwalających na szerokie i bezproblemowe dokonywanie konwersji formatów bardzo wielu różnych plików.

/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone