Baldur's Gate 2 Complete 1.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Baldur's Gate 2 Complete 1.3

Program properties
Rozmiar 2.19 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://www.gog.com/en/gamecard/baldurs_gate_2_complete
Licencja BOX
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 67

Opis wydawcy

Gra Baldur's Gate II: Cienie Amn to kontynuacja znakomitego Baldur's Gate i historii w nim rozpoczętej. Stanowi także doskonałą implementację klasycznych zasad D&D 2nd Edition i jedną z najlepszych gier osadzonych w tym niezwykle rozbudowanym uniwersum. Gra jest dostępna za niewielką cenę 5.99$ na platformie GOG.com.

Gra rozpoczyna się w lochach potężnego maga Jona Irenicusa, który próbuje uwolnić boską moc postaci gracza i przekazać ją sobie. Graczowi udaje się uciec, a Irenicus wdaje się w bójkę z lokalną gildią Złodziei Cienia i używając magii, zabija przeciwników. Wtedy pojawiają się przedstawiciele prawa, czarodzieje zwani Zakapturzonymi i dochodzi do walki, w której udział bierze też Imoen, przyrodnia siostra postaci gracza. W pewnym momencie Imoen używa magii, która jest w mieście zabroniona, tak więc Zakapturzeni Czarodzieje zabierają ją i Irenicusa do więzienia dla magów zwanego Czarowięzami. Celem gry jest uwolnienie Imoen i zemszczenie się na czarnoksiężniku. W zadaniach tych pomóc mogą graczowi później Złodzieje Cienia lub wampiry na czele z Bodhi. W czasie dalszego rozwoju fabuły gracz dowiaduje się o swojej mrocznej przeszłości, miewa różne wizje, które powoli ujawniają mu całą prawdę. W poszukiwaniu Irenicusa bohater zwiedzi wiele obszarów, takich jak Athkatla, stolica Amn, piracka osada Brynnlaw, Suldanesselar czy Podmrok.

Istnieje wiele pobocznych misji takich jak odbijanie zamku z rąk trolli czy badanie tajemniczych zabójstw w Atkhatli.

Gracz sam decyduje, czy ma być dobry czy zły, a także posiada bezpośrednią kontrolę nad swoją postacią i jej rozwojem. Gra, szczególnie z dodatkiem Throne of Bhaal (który wchodzi w skład edycji GOG.com) jest niemalże doskonała.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone