Dungeon Keeper 2 1.03 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Dungeon Keeper 2 1.03

Program properties
Rozmiar 410.16 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.gog.com/en/gamecard/dungeon_keeper_2
Licencja BOX
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 374

Opis wydawcy

Dungeon Keeper 2 to kontynuacja znakomitego i niezwykle mrocznego Dungeon Keeper firmy Bullfrog. Jest to gra wprowadzająca do pierwotnej formuły kilka rewolucyjnych zmian, w tym zupełne odwróceni stylistyki, jak i pełnego trójwymiaru. Jest to niezwykle grywalny i rozbudowany tytuł, charakteryzujący się niesamowitym brytyjskim humorem.

Podobnie jak w poprzedniej części, gracz wciela się w rolę Strażnika Lochu, budując i broniąc lochy przed śmiałkami, którzy naruszają jego spokój, oraz przed innymi strażnikami.

Największą zmianą w stosunku do Dungeon Keeper jest grafika; świat gry stał się w pełni trójwymiarowy. Potwory były poprzednio sprite'ami, a w drugiej części serii stały się modelami trójwymiarowymi. Niektóre pokoje, zaklęcia i potwory zostały zmienione, dodane lub usunięte, tak samo jak wiele mechanizmów rozgrywki. Sprawia to, iż weterani poprzedniej części gry mogą poczuć się nieco... rozczarowani, lub wręcz zdenerwowani wprowadzonymi zmianami, jednakże ogólnie gra nadal trzyma bardzo wysoki poziom.

Jednym z poważniejszych aspektów gry jest tryb My Pet Dungeon, w którym gracze mają praktycznie nieograniczony czas na zbudowanie lochu w spokoju. Śmiałkowie najeżdżają loch tylko wtedy, gdy gracz zdecyduje się na to. Jest to bardzo rozbudowana opcja która uzupełnia również bardzo długą i ciekawą kampanię. Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak tylko polecić ten znakomity tytuł każdemu graczowi. A cena 5.99$ na GOG.com wcale nie jest wysoka.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone