PowerArchiver 12.12 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

PowerArchiver 12.12

Program properties
Rozmiar 1.56 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.powerarchiver.com/
Licencja Shareware
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 38

Opis wydawcy

PowerArchiver to bardzo ciekawy, shareware'owy program do kompresji plików działający w środowisku Windows. Program został stworzony przez firmę ConeXware Inc. i obecnie kosztuje ok. 80 złotych w swojej pełnej wersji. Jednak można z wszystkich jego opcji korzystać bez większego problemu w okresie testowym.

Program jest jednym z tych ciekawych programów do archiwizacji i kompresji danych, z których bardzo fajnie się korzysta, ale w końcu przychodzi czas, iż trzeba z nich zrezygnować, bo kończy im się okres testowy. Ale ad rem: program jest całkiem rozbudowany. Obsługuje on najważniejsze formaty kompresji takie jak: zip, 7-zip, tar, bh, lha, cab i inne. Dodatkowo, program może otwierać także inne typy archiwów takie jak rar. PowerArchiver może tworzyć także szyfrowane archiwa. Wygląd programu wzorowany jest na pakiecie Microsoft Office 2007 i jako taki stanowi bardzo ciekawą propozycję dla każdego użytkownika. Oczywiście, problemem pozostaje nadal dość uciążliwy fakt, iż jest to wyłącznie wersja shareware, ograniczona w swojej funkcjonalności i nie oferująca zbyt wiele możliwości na dłuższa metę. Ale dla osoby profesjonalnej, potrzebującej solidnego narzędzia tego typu do zawiadywania zawartością swojego komputera: czemu nie! Jest to bardzo ciekawe narzędzie w takim przypadku, szczególnie, jeśli naprawdę chcemy wydać osiem dych za program do archiwizacji i kompresji danych. A wtedy, cóż, można z pewnością wybrać duużo gorzej.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone