Project Nevada 2.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Project Nevada 2.5

Program properties
Rozmiar 117.19 MB
Wydawca
Strona internetowa http://newvegas.nexusmods.com/mods/40040
Licencja Freeware
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 367

Opis wydawcy

Projekt Nevada jest jedną z najpopularniejszych modyfikacji przeznaczonych dla gry Fallout: New Vegas, której celem jest uczynienie z gry lepszy, bardziej wciągający i zdecydowanie dużo bardziej rozbudowany tytuł, poprzez dodanie szeregu uprzednio niespotykanych nigdzie indziej opcji. Całośc tworzona jest przez zespół odpowiedzialny za jeden z ciekawszych modów do Fallout 3, Wanderer's Edition (FWE).

Program nie stanowi całkowitego tzw. overhaul, ale jako zbiór połączonych tematycznie modułów, które można uruchamiać i wyłączać dowolnie. Każdy moduł przeznaczony jest dla innego gracza, ale można je swobodnie łączyć, wszystko, by można było dostosować grę do własnych wymagań. Cele zespołu to m.in. łatwa instalacja i konfiguracja, bez potrzeby poznawania siatki powiązań, obciążeń i problemów, dostosowywanie modułów poprzez menu dostępne wewnątrz gry, oferowania maksymalnie przyjemnej w użyciu i wygodnej rozgrywki, a także uniknięcie powodowania konfliktów z innymi modyfikacjami, jakie mogą być zainstalowane na komputerze użytkownika.

Nevada oferuje między innymi symulowanie hełmu i okularów w trybie FPP, zaawansowany HUD, zintegrowane z bronią rzucanie granatami bez potrzeby przełączania się, rozbudowany i bardzo dokładny system modyfikowania, składania i ulepszania pancerzy wspomaganych, sprint, uniki, zmodyfikowane AI i wiele, wiele więcej. Jest to, mówiąc krótko, jeden z najlepszych i najciekawszych modów, jakie można zainstalować na swoim komputerze, bez dwóch zdań.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone