Windows Tweaker 4.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Windows Tweaker 4.0

Program properties
Rozmiar 2.54 MB
Wydawca
Strona internetowa https://sites.google.com/site/suresoftwares/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 60

Opis wydawcy

Windows Tweaker to narzędzie do tzw. tweakowania systemu operacyjnego Windows, którego celem jest umożliwienie użytkownikowi dostępu do przeszło setki ustawień wewnątrz programów, wiele z nich ukrytych w trudno dostępnych miejscach, jak rejestr czy menu zagrzebane pod zwałami innych.

W programie Windows tweaker wszystkie modyfikacje są przejrzyście zorganizowane w 11 kategoriach i obejmują dostosowania systemu jako całości, modyfikacje systemu Windows Explorer i kliknięcia prawym przyciskiem, personalizację poszczególnych elementów systemu Microsoft Windows, modyfikację wszystkich ograniczeń systemowych, planowanie zamknięcia i wyłączenia systemów, a także wszelkie modyfikacje dotyczące warstwy tzw. Themes, motywów.

Dodatkowo, program umożliwia również dostęp do różnych narzędzi Windows, które znajdują się w systemie i są bardzo przydatne, ale są często trudne do znalezienia.

Windows Tweaker to przydatne narzędzie dla tych, którzy chcą mieć łatwy dostęp do niektórych wspólnych usprawnień systemu. Interfejs jest zwykły, ale prosty i łatwe w użyciu. Nie jest to z pewnością jakieś drastycznie zmieniające światopogląd i/lub sposób korzystania z komputera narzędzie, ale niezwykle przydatna nakładka, która usprawnia modyfikowanie go, szczególnie osobom początkującym. Dlatego jest to warte polecenia oprogramowanie, szczególnie jako tzw. entry level.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone