Auslogics Disk Defrag Professional 3.4.3.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Auslogics Disk Defrag Professional 3.4.3.0

Program properties
Rozmiar 4.88 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.auslogics.com/en/software/disk-defrag/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 41

Opis wydawcy

Auslogics Disk Defrag Professional jest jak nazwa wskazuje rozbudowanym, ciężkim narzędziem służącym do rozbudowanej optymalizacji dysku i także jako narzędzie do konserwacji, mające na celu zachować komputer użytkownika jako działającego z maksymalną wydajnością. Program dystrybuowany jest na licencji shareware, jako wersja testowa.

Program posiada bardzo potężny silnik, który wykorzystuje inteligentne algorytmy, aby przyspieszyć czas dostępu do plików poprzez zmianę i optymalizację wieku plików na dysku twardym. Interfejs oferuje łatwe do zrozumienia raporty, które zapewniają prosty i wygodny przegląd zdrowia systemu i porównanie statystyk przed i po.

Program obsługuje różne profile użytkownika pozwala zoptymalizować wiek plików na podstawie własnych preferencji. Zawiera również kreator, który zadaje kilka prostych pytań dotyczących sposobu korzystania z komputera i automatycznie generuje odpowiedni profil, aby zmaksymalizować wydajność. Sprawia to, iż jest to znakomite narzędzie dla osób, które nie posiadają umiejętności technicznych, a chcą wykorzystać możliwości oferowane przez defragmentację dysku.

Inne funkcje obejmują zaplanowanie defragmentacji w trybie offline (boot) z defragmentacją automatyczną w tle, tryb zgodności SSD i wiele więcej. Co ciekawe, wersja testowa nie podlega żadnym odgórnie nałożonym ograniczeniom, co sprawia, iż jest ona bardzo atrakcyjna. Dlatego warto program polecić, szczególnie ze względu na szerokie możliwości i wygodę korzystania.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone