Free OCR to Word 5.0.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Free OCR to Word 5.0.1

Program properties
Rozmiar 6.15 MB
Wydawca
Licencja Freeware
Data wysłania 17.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 141

Opis wydawcy

Free OCR to Word to znakomity program, który pozwala użytkownikowi wyodrębnić tekst z zeskanowanych dokumentów i wyeksportować go do MS Word lub zapisać go w postaci zwykłego pliku tekstowego. Możliwości oferowane przez taki program są przeto bardzo szerokie i można go swobodnie wykorzystywać do wielu celów, w tym archiwizowania starych książek.

Program może importować dokumenty bezpośrednio za pośrednictwem interfejsu skanera lub za pośrednictwem odpowiedniej opcji można otworzyć wcześniej zapisany plik obrazu, a następnie nacisnąć przycisk OCR, aby wyodrębnić zawartość tekstową i utworzyć edytowalny dokument. Za pomocą programu można przekonwertować całą stronę lub tylko zaznaczony obszar, co może być bardzo przydatne, jeśli są to obrazy lub inne tego typu elementy. Co istotne, tekst wyświetlany jest na tej samej stronie, z której został pobrany.

Wewnątrz programu można przejrzeć wyniki OCR, a także edytować tekst przed zapisaniem. Silnik rozpoznawania tekstu wydaje się być bardzo dokładny, jednak w zależności od układu i formatowania oryginalnego dokumentu, być może trzeba wykonać jakąś niewielką edycję bądź poprawkę, by uzyskać optymalny efekt.

Free OCR to Word może wyeksportować efekt działania modułu OCR i przekształcić tekst w formacie MS Word, jednak wymaga posiadania zainstalowanej kopii MS Word. Jeśli takowej nie masz, można użyć eksportu tekstu lub kopiowania / wklejania tekstu w innym edytorze tekstu. Program obsługuje pliki JPG, PNG, BMP, TIFF oraz inne formaty graficzne.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone