Auslgics BoostSpeed 5.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Auslgics BoostSpeed 5.3

Program properties
Rozmiar 8.40 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.auslogics.com/en/software/boost-speed/#features
Licencja Shareware
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 39

Opis wydawcy

Auslogics BoostSpeed ​​5 to w pełni zintegrowany zestaw do optymalizacji działania komputera, wyposażony w szereg bardzo przydatnych narzędzi, pozwalających na pełne naprawienie swojego komputera. Jest to jednocześnie pozycja rozpowszechniana na zasadzie ograniczonego trialu.

Auslogics BoostSpeed 5 posiada zupełnie nowy interfejs, który pozwala szybko optymalizować komputer wybierając z listy działań. Twój obecny stan systemu jest wyświetlany w oknie głównym. Wszystkie główne zadania, takie jak usuwanie śmieci, defragmentacja dysków i naprawa błędów rejestru można zrobić w ciągu zaledwie kilku kliknięć myszką. Możesz także przełączyć się na porady, i informacje o optymalizacji użycia zasobów i narzędzi zaawansowanych na jeszcze większą kontrolę nad systemem.

Jeśli przypadkowo usunąłeś ważny dokument lub obraz Auslogics BoostSpeed ​​5 jest wyposażony w narzędzie odzyskiwania plików, a także narzędzie o nazwie Disk Doctor które sprawdza dyski twarde w poszukiwaniu problemów związanych z uszkodzonymi sektorami, utraconymi klastrami i błędami katalogów. Z Disk Doctor będziesz w stanie odzyskać dane z nieczytelnych sektorów i monitorować dysk zdrowia dysku. Oprócz tego oferuje także narzędzia umożliwiające defragmentację i optymalizację dysku, defragmentowanie rejestru, oczyszczanie dysku oraz optymalizacje łącza internetowego... I wiele, wiele więcej. Całość ma jeden haczyk: wersja testowa ważna jest 15 dni i pozwala na naprawienie łącznie tylko 15 błędów. C'est la vie i niestety sprawia, iż ciężko go polecić.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone