Converber 2.3.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Converber 2.3.1

Program properties
Rozmiar 0.63 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.xyntec.com/converber.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 50

Opis wydawcy

Converber to niewielki, acz bardzo rozbudowany i wyjątkowo konwerter dla ogromnej ilości jednostek, pozwalający na szybkie i wygodne ich przeliczanie, także z wykorzystaniem bardziej skomplikowanych funkcji i opcji dostępnych na kalkulatorach. Jest to jeden z najlepszych programów tego typu, łącząc wygodę korzystanie z szerokimi możliwościami.

Program oferuje dwa tysiące różnych jednostek do konwersji jak największe programy tego typu, jednakże celem programu jest zaoferowanie użytkownikowi bardzo wygodnej w użyciu metody przetwarzania i wyszukiwania jednostek. Interfejs charakteryzuje się ogromną przystępnością i właściwie jest głównym powodem dla którego tego konwertera łatwo używać. By wyszukać interesującą nas jednostkę wystarczy w pasku programu wpisać jej nazwę lub skrót. Program automatycznie inicjuje wyszukiwanie już w momencie cząstkowego wprowadzenia nazwy, sprawiając, iż wyszukiwanie jest szybkie i banalne. Dodatkowo, program obsługuje także konwersję nieliniowych jednostek, jak temperatura, a także archiwizuje ostatnio używane jednostki dla lepszej używalności programu.

Program jest bardzo, bardzo wygodny, a do tego, dzięki zestandaryzowaniu pliku danych wykorzystywanego przez program umożliwia bardzo łatwe dodawanie nowych jednostek do programu poprzez proste dodanie nowych wpisów. Podsumowując, jest to znakomity i bardzo rozbudowany konwerter jednostek o naprawdę bardzo szerokich, wręcz ogromnych możliwościach, przez co warto go jak najbardziej polecić.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone