PSPad 4.5.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

PSPad 4.5.6

Program properties
Rozmiar 4.39 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.pspad.com/en/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 36

Opis wydawcy

PSPad jest darmowym edytorem programisty dla systemów operacyjnych Microsoft Windows, przydatnym dla osób, które korzystają w swojej pracy z różnych środowisk programistycznych, potrzebują podświetlonej składni w ich kodzie źródłowym lub jest im potrzebne małe narzędzie o możliwościach potężnego edytora kodu. Przydaje się też, gdy szukasz narzędzia, które obsługuje zwykły tekst.

Program jest darmowym edytorem programistycznym, dostępnym dla każdego na licencji niekomercyjnej. Program oferuje między innymi możliwości pracy z projektami, pracy z kilku dokumentów jednocześnie (MDI), zapisywania sesji pulpitu i później otwarcie wszystkich plików sesji, wbudowany klient FTP pozwalający na edycję bezpośrednio z sieci, Macro Recorder do nagrywania, zapisywania i wczytywania makr, wyszukiwanie i zamiana w plikach, zaznaczanie różnic w tekście z różnicami wyróżnionymi kolorami , szablony (znaczniki HTML, skrypty, szablony kodu …), pakiet instalacyjny zawiera szablony dla HTML, PHP, Pascal, JScript, VBScript, MySQL, MS-DOS, Perl, podświetlanie składni w zależności od typu pliku, automatyczną korekcję, inteligentny wewnętrzny podgląd HTML za pomocą przeglądarek IE i Mozilla, pełny edytor HEX, zewnętrzny kompilator z catcher wyjściowego, okna dziennika i parsera dziennika na IDE, zintegrowane biblioteki Tidy do formatowania i sprawdzania kodu HTML, konwersję do CSS, XML, XHTML, zintegrowaną darmowa wersję edytora CSS górnej TopStyle Lite, eksport z podświetleniem do RTF, HTML, TeX formacie pliku lub schowka i wiele, wiele innych.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone