Minecraft 1.2.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Minecraft 1.2.5

Program properties
Rozmiar 292.97 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.minecraft.net/
Licencja BOX
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 133

Opis wydawcy

Minecraft to niezależna gra komputerowa stworzona w języku Java pierwotnie przez Markusa Perssona, a następnie rozwijana przez firmę, którą założył za dochody ze sprzedaży, Mojang AB. Inspiracją dla autora gry były inne tytuły, takie jak Infiniminer, Dwarf Fortress oraz Dungeon Keeper.

Pierwsza wersja gry została wydana 17 maja 2009, natomiast wersja beta – 20 grudnia 2010. Oficjalna data premiery miała miejsce 18 listopada 2011 roku. Sama gra to niezwykle rozbudowany sandbox, podobnie jak zbliżony tematycznie program Terraria. Grafika gry jest prosta, lecz urokliwa i może być bardzo swobodnie modyfikowana przez gracza. Gra skupia się na kreatywności i budowaniu, pozwalając graczom na tworzenie konstrukcji z sześciennych kostek w otwartym trójwymiarowym świecie. Jest dostępna w dwóch wariantach – darmowym Classic oraz wersji płatnej. Wersja Classic pozwala na rozgrywkę z nieograniczoną ilością materiałów. Wersja płatna zawiera trzy tryby gry obok Classic: Creative zbliżony do wersji Classic, lecz zawiera więcej bloków. Gracz posiada nieskończoną ilość wszystkich zasobów, może zginąć tylko przez wpadnięcie do próżni po zniszczeniu skały macierzystej oraz potrafi latać. Kolejny tryb to Survival, w którym gracz samodzielnie zdobywa materiały, wytwarza narzędzia, broń i inne przedmioty, walczy z przeciwnikami, musi zaspokajać głód i uważać na punkty życia, by nie zginąć a także ma dostęp do wielu innych aspektów gry,

Hardcore z kolei dodaje regułę, iż a po śmierci postaci gracza świat, w którym grano, zostaje skasowany. Istnieje też sposób, aby ukończyć grę – należy zabić Smoka Kresu, znajdującego się w innym wymiarze, noszącym nazwę Kres (The End). Po jego zabiciu gracz wraca do normalnego wymiaru. Mimo ukończenia gry gracz może dalej prowadzić rozgrywkę w normalny sposób.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone