FeedDemon 4.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FeedDemon 4.1

Program properties
Rozmiar 3.94 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.feeddemon.com
Licencja Freeware
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 39

Opis wydawcy

Program Feed Reader to bardzo rozbudowany, ciekawy czytnik RSS i Atom, udostępniony użytkownikom w dwóch wersjach: bezpłatnej i płatnej, każda z nich z własnymi funkcjami. Jest to jeden z lepszych, bardzo rozbudowany i po prostu solidny czytnik RSS. Korzysta się z niego przyjemnie, a opcjonalny zakup kosztuje 19.95$.

FeedDemon to w swojej własnej opinii najbardziej popularny czytnik RSS dla Windows z łatwym w obsłudze interfejsem, który sprawia, że błyskawicznie uzyskuje się dostęp do informacji z najnowszymi wiadomościami. Program pozwala użytkownikowi zachować swoje kanały, znaczniki i wspólne elementy synchronizowane pomiędzy lokalizacjami, poprzez zintegrowanie go z usługą Google Reader i udostępnieniu możliwości synchronizacji za jego pośrednictwem. Inne funkcje oferowane w programie to między innymi okresowe powiadomienia, wyszukiwanie kanałów RSS i Atom, a także obsługa automatycznego pobierania i odtwarzania podcastów. Wersja podstawowa, FeedDemon Lite, jest bezpłatna i utrzymuje się z reklam a także zawiera tylko cześć funkcji znajdujących się w FeedDemon Pro. Funkcje dostępne tylko w wersji Pro to szybkie identyfikowanie i przeglądanie najważniejszych nowych artykułów, FeedStation, pozwalające pobrać pliki multimedialne i mieć je automatycznie kopiowane do iPoda lub innego przenośnego odtwarzacza multimedialnego, prefetching i wiele innych. Także udostępnia między innymi filtry treści, który automatycznie ukrywa artykuły, które nie interesują użytkownika itd. Program jest bardzo dobry i nawet w wersji podstawowej niezmiernie się przydaje.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone