EMDB 1.47 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

EMDB 1.47

Program properties
Rozmiar 1.27 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.emdb.tk/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 43

Opis wydawcy

EMDB to małe narzędzie do śledzenia i katalogowania swojej kolekcji DVD. Jest to bardzo wygodne i przyjemne w obsłudze oprogramowanie z opcją automatycznego importu informacji z bazy danych IMDB, eksportu do pliku CSVi wielu, wielu innych możliwościach wartych przejrzenia. Program działa przy tym niezwykle szybko i jest znakomitą opcją dla osób często korzystających z IMDB.com.

Na przykład, obok eksportu do CSV, program oferuje także jako docelowy format tekst lub HTML, podgląd miniatur, tropiciela wypożyczeń (ach, najłatwiejszego sposobu by stracić kolekcję), funkcji wyszukiwania, a całość spaja wielojęzyczny interfejs użytkownika. EMDB jest napisany w C + + przy użyciu Microsoft Visual Studio 2008 i nie potrzebuje. NET ramowych lub jakichkolwiek innych zewnętrznych bibliotek. A najlepsze jest to, że nic nie kosztuje!

Interfejs EMDB dostępny jest w kilkunastu językach, jak angielski, holenderski, duński, niemiecki, włoski, portugalski, słowacki, hiszpański, węgierski, chorwacki, szwedzki, grecki, kataloński, czeski, norweski, japoński, francuski, fiński, polski, rosyjski, turecki, chiński uproszczony , serbski, słoweński, arabski, portugalski (Brazylia) etc.

Co ważne, tworzenie kopii zapasowej bazy danych i wszystkich miniatur jest banalne. Można to zrobić w sekcji bazy danych w oknie dialogowym Opcje. Po zainstalowaniu EMDB na innym komputerze lub ponownie zainstalowaniu systemu Windows należy przywrócić kopię zapasową (za pomocą przycisku Przywróć w sekcji bazy danych w oknie dialogowym Opcje).

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone