GNU IceCat 9.0.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

GNU IceCat 9.0.1

Program properties
Rozmiar 5.27 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.gnu.org/software/gnuzilla/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 81

Opis wydawcy

GNU Icecat, dawniej znany jako Iceweasel GNU, jest wolnym oprogramowaniem stanowiącym rebranding przeglądarki Mozilla Firefox, dystrybuowane przez projekt GNU. Jest on kompatybilny zarówno z GNU/ Linux jak i Mac OS X (10.4 i 10.5). Oczywiście, jak na GNU przystało, jest to całkowicie darmowa przeglądarka

Projekt GNU utrzymuje ICEcat w synchronizacji z dalszym rozwoju przeglądarki Firefox, jednocześnie usuwając wszelkie elementy mogące stanowić naruszenie praw autorskich. Posiada  on również długą listę darmowych wtyczek programowych i dodatków oraz zawiera kilka opcji bezpieczeństwa i funkcje nie dodawane do głównego kodu przeglądarki Firefox.

Icecat zawiera dodatkowe prywatności i funkcje zabezpieczeń, takie jak możliwość blokowania osób trzecich, pozostawiania przezeń zerowej długości plików graficznych powstałych w plikach cookie innych firm, znane również jako błędy internetowe. Przeglądarka GNU Icecat wyświetla również automatycznie ostrzeżenia dla przekierowania URL. W wersji 3.0.2-G1, certyfikat Cacert.org został dodany do listy zaufanych certyfikatów głównych. 

GNU Icecat jest dostępna do bezpłatnego pobrania dla architektury IA-32 i PowerPC. Zarówno binaria i źródła są dostępne, choć obecny build jest dostępny tylko dla Linuksa.

Icecat jest również dostępny dla Mac OS X 10.4 i 10.5. Każdy użytkownik Mac z tych wersji systemu Mac OS X można zainstalować ICEcat przez Fink. Dla Mac, jest on dostępny zarówno dla architektur IA-32 i PowerPC. Sprawia to, iż jest to ciekawa alternatywa dla dominujących na tych platformach rozwiązań.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone