JESawyer 4.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

JESawyer 4.0

Program properties
Rozmiar 0.18 MB
Wydawca
Strona internetowa http://twofoldsilence.diogenes-lamp.info/2012/05/jsawyeresp-v4.html
Licencja Freeware
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 53

Opis wydawcy

Modyfikacja o prostej nazwie JSawyer to jedna z tych niezwykle rzadkich rzeczy stworzonych przez twórców gier, gdzie oryginalny autor tworzy nieoficjalną kontynuację gry, dodając do niej nowe elementy i modyfikując ją. JSawyer.esp jest taką właśnie modyfikacją dla gry Fallout: New Vegas,wprowadzając liczne zmiany w rozgrywce, czyniąc ją bardziej wciągającą - i trudniejszą.

Podstawową rzeczą na którą J.E. Sawyer zwraca uwagę, jest to, iż jest to modyfikacja całkowicie nieoficjalna, która może mieć nieprzewidywalny efekt na instalacji New Vegas. Owszem, jest to możliwe, ale ad rem. Po pierwsze, modyfikacja wymaga wszystkich dodatków do New Vegas: Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues, Lonesome Road, Gun Runners' Arsenal oraz Courier's Stash. W zamian, cóż. Lista wprowadzonych zmian jest baaaaardzo długa, więc wystarczy po prostu zwrócić uwagę, iż dodaje ona do gry wszystkie lub prawie wszystkie pancerze, jakie znajdowały się w plikach gry ale w niej nie zostały umieszczone, rozmieszcza elementy Courier's Stash po całej mapie w logicznych miejscach, modyfikuje podstawowe wartości gry by uczynić ją bardziej wymagającą, a także dodaje wiele innych elementów, jak nowe stimpaki i elementy do spożycia, wprowadza z powrotem mechanikę Damage Resistance, zwiększa poziom trudności walki... Generalnie, jest to znakomita modyfikacja, tym bardziej, że stworzona przez lidera projektu. Wydaje się być dosyć stabilna i bezproblemowa, a rozgrywka rzeczywiście odbiega na korzyść.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone