Cobian Backup 11 Gravity Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Cobian Backup 11 Gravity

Program properties
Rozmiar 19.53 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.cobiansoft.com/cobianbackup.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 60

Opis wydawcy

Program Cobian Backup to stworzone niezależnie narzędzie do archiwizowania danych, pozwalającym na zaawansowane planowanie i wykonywanie kopii zapasowych plików i folderów wskazanych przez użytkownika. Jest to oprogramowanie całkowicie darmowe, dostępne na stronie autora.

Cobian Backup jest wielowątkowym programem, który może być użyty do planowania i tworzenia punktów, w których zostaną stworzone kopie zapasowe plików i katalogów z oryginalnej lokalizacji i przeniesione do innych katalogów / dysków w tym samym komputerze lub innym komputerze w sieci. Backup za pośrednictwem protokołu FTP jest również wspierany w obu kierunkach (download i upload). Cobian Backup istnieje w dwóch różnych wersjach: aplikacji i usług. Program używa bardzo mało zasobów i może być uruchomiony w tle w systemie, sprawdzając samemu automatycznie harmonogram tworzenia kopii zapasowych i wykonując kopie zapasowe w razie potrzeby.

Cobian Backup nie jest jednak zwykłą aplikacją służącą do wykonywania kopii zapasowych: te tylko kopiują pliki i foldery, jednak Cobian idzie parę kroków dalej i oferuje kilka zaawansowanych funkcji, bardzo rozwijających możliwości programu i jego skrzydła. Cobian Backup może być lepiej opisane jako Harmonogram automatycznego tworzenia kopii bezpieczeństwa. Dodatkowo, Cobian Backup obsługuje kilka metod szyfrowania kompresji i silne algorytmy jej przeprowadzania. Całość opakowana jest w bardzo wygodny w użyciu, bezproblemowy interfejs, który mógłby być wzorem tego typu aplikacji.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone