Konnekt 0.6.22 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Konnekt 0.6.22

Program properties
Rozmiar 4.49 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.konnekt.info/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 46

Opis wydawcy

Konnekt to darmowy multikomunikator dla systemów z rodziny Windows, dostępny na licencji freeware. Autorem programu jest Rafał Lindemann. Choć od przeszło siedmiu lat nie jest już rozwijany, jest nadal całkiem ciekawym i rozbudowanym programem, do którego dostępne jest stosunkowo wiele wtyczek. Program obsługuje protokoły Gadu-Gadu, Tlen, AQQ, Jabber oraz LAN.

Konnekt od powstania był programem darmowym, nie wyświetlającym reklam ani banerów. W początkowej fazie rozwoju jedynym ograniczeniem była konieczność darmowej rejestracji przed pobraniem kopii programu. Tę niedogodność zniesiono po wydaniu wersji 0.6.18.99. Twórcy nie czerpią zysku z dystrybucji programu, choć zachęcają na swojej stronie internetowej do wsparcia projektu poprzez dobrowolne datki lub kupno produktów z logo programu.

Możliwości Konnekt obejmują rozszerzalną architekturę programu, razem z udostępnionym zestawem SDK, konfigurowalny interfejs użytkownika (dokowanie, autoukrywanie, półprzezroczystość, powiadomienia, przesuwania), standardową obsługę listy kontaktów (grupowanie, ignorowanie itp.), dźwięki dla zdarzeń (dostępne po zainstalowaniu wtyczki), automatyczną aktualizację z poziomu programu (po zainstalowaniu wtyczki), pełną obsługę sieci Gadu-Gadu (wraz z takimi opcjami jak konferencje, przesyłanie plików, obrazków, obsługa katalogu, avatarów - potrzebna wtyczka kExView, statusów i emotikonek) oraz wbudowane wykrywanie aktywności kontaktów ukrytych i zabezpieczenia antyspamowe (po zainstalowaniu wtyczki), obsługę sieci Jabber (po zainstalowaniu wtyczki) wiele innych.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone