KTorrent 4.2.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

KTorrent 4.2.0

Program properties
Rozmiar 4.59 MB
Wydawca
Strona internetowa http://ktorrent.org/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 105

Opis wydawcy

KTorrent jest klientem sieci BitTorrent napisanym w C++ dla środowiska graficznego KDE i wykorzystującym biblioteki Qt. Posiada wszystkie ważniejsze funkcje typowego klienta BitTorrent oraz wiele innych, dostępnych poprzez wtyczki (lista poniżej). Program jest dostępny w zestawie aplikacji Extragear projektu KDE. Od niedawna jest on także dostępny dla platformy Microsoft Windows.

Program oferuje bardzo rozbudowane możliwości, w tym takie funkcje jak ograniczenie prędkości wysyłania danych w celu kontroli przepustowości łącza, obsługa BitTorrent (ang. BitTorrent) oparta na UDP, swobodny wybór plików do pominięcia, obsługa rozproszonej tablicy mieszającej (DHT), szyfrowanie protokołu., ręczne dodawanie serwerów śledzących, zarządzanie przepustowością łącza (ang. bandwidth scheduling), wymiana peerów (PEX) kompatybilna z µTorrent, grupowanie torrentów, wyszukiwanie plików oparte na internetowych wyszukiwarkach dzięki skorzystaniu z Konqueror, możliwość wielu jednoczesnych poszukiwań i dodania własnych wyszukiwarek plików BitTorrent i inne. Dodatkowo, oferuje on bogatą paletę różnych wtyczek, jak odtwarzacz multimediów wykorzystująca Phonon, wtyczka przeszukiwania katalogów, pozwalająca na automatyczne dodawanie plików torrent z określonych lokalizacji, wtyczka RSS, wtyczka blokująca zakres adresów IP czy wtyczka importująca częściowe pobierania z innych klientów BitTorrent.

Całość posiada wygodny w użyciu interfejs, jedna wymaga uprzedniego samodzielnego skompilowania przez użytkownika. Zatem jest to raczej pozycja dla zaawansowanych użytkowników.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone