BitLord 2.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

BitLord 2.1

Program properties
Rozmiar 22.46 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.bitlord.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 65

Opis wydawcy

BitLord to darmowy klient sieci BitTorrent dla systemu Microsoft Windows i Mac OS X, promowany jako najprostszy downloader torrentów. Prrogram jest w całości napisany w Pythonie i GTK + oraz wykorzystuje biblioteki libtorrent-rasterbar C + +. Oznacza to, iż jest on bardzo uniwersalnym, wygodnym w obsłudze i szybkim programem do torrentowania.

BitLord został pierwotnie wydany w grudniu 2004 r. jako BitLord 0.56, na podstawie i na podstawie licencji BitComet. Począwszy od wersji 1.2 BitLord opiera się na Deluge, ale autor dodał wiele cech unikalnych dla swojego programu (który notabene jest cąły czas rozwijany, modyfikowany i w inny sposób ulepszany).

Funkcje unikalne (w pewnej mierze) dla BitLord obejmują wbudowaną wyszukiwarkę torrentów, system komentowania i oceniania torrentów, wbudowany czytnik RSS dla kanałów wiadomości torrentowych, ocenę bezpieczeństwa torrentów, Adder Tracker, Peer Exchange (PEX) z innymi klientami sieci BitTorrent itd. Ponadto, program bsługuje trackerlessowe torrenty (za pomocą Mainline DHT Kademlia), a także protokół przedłużający BitTorrent, i protokół transferu metadanych poprzez sieci BitTorrent (czyli magnet links) i wsparcie dla rozszerzenia Multitracker (obsługuje zarówno ścisłe BEP 12 i interpretacje sieci BitTorrent). Inne cechy to chociażby wsparcie dla protokołu IPv6, w tym BEP 7 i Bep 24, dla Merkle hash torrentów drzew. Oraz obsługa plików większych niż 2 gigabajty na systemach, które go obsługują.

Podsumowując, BitLord to bardzo rozbudowana, ciekawa mieszanka elementów z wielu platform. I to niezwykle efektywna!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone