BitTornado 0.3.17 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

BitTornado 0.3.17

Program properties
Rozmiar 16.11 MB
Wydawca
Strona internetowa http://en.wikipedia.org/wiki/BitTornado
Licencja Freeware
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 56

Opis wydawcy

BitTornado to klient sieci BitTornado, eksperymentalnej wersji protokołu BitTorrent, opracowana na bazie klasycznego klienta BitTorrent przez autora BitTornado, Johna Hoffmana. W stosunku do pierwotnego klienta BitTorrenta zawiera kilkanaście usprawnień: m.in. limitowanie uploadu i downloadu, ustalanie priorytetów przy ściąganiu plików czy obsługa IPv6.

BitTornado to darmowy klient sieci BitTorrent dla bezpośredniego przekazywania plików komputerowych w sieciach peer2peer (w tym Internetu). Jest rozwijany przez Jana Hoffmana, który stworzył także swojego poprzednika, Shad0w Experimental Client. Jako, że został utworzony na podstawie oryginalnego klienta BitTorrent, interfejs jest w dużej mierze taki sam, z dodatkiem funkcji, takich jak wspomniane ograniczenia prędkości pobierania i wysyłania, ustawianie priorytetu pobierania podczas pobierania części plików, szczegółowe informacje o połączeniach do innych rówieśników; UPnP Port Forwarding (Universal Plug and Play), obsługa IPv6 (wsparcie OS wymagane), wsparcie PE / MSE od wersji 0.3.18. Tryb super seedowania i Internet seedingu to protokoły, które zostały opracowane przez grupę BitTornado.

Jest on programowany przy użyciu Pythona, zapewniając pełną niepodległość programu od platformy. Dzięki temu może być używany po stronie serwera na serwerach, które obsługują Pythona, bez konieczności dostępu do konta roota. Ogólnie rzecz biorąc, jest to znakomity, rozbudowany i bardzo wygodny w użyciu klient Bittorrent: wart pełnego polecenia!

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone