Deluge 1.3.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Deluge 1.3.5

Program properties
Rozmiar 20.51 MB
Wydawca
Strona internetowa http://deluge-torrent.org/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 18.5.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 47

Opis wydawcy

Deluge BitTorrent Client (Deluge) to ciekawy, otwarty klient sieci BitTorrent, napisany przy użyciu języka python oraz biblioteki GTK+ (poprzez PyGTK). Jest on właściwie nakładką na bardzo rozbudowaną i wyposażoną w potęzną funkcjonalnośc bibliotekę libtorrent firmy Rasterbar. No i jest także dostepny w polskiej wersji językowej.

Twórcami Deluge są dwaj członkowie forum Ubuntu; Zach Tibbitts (Zachtib) i Alon Zakai (Kripkenstein). Na początku swojego rozwoju program nazywał się gTorrent ponieważ był klientem sieci BitTorrent napisanym dla GNOME, jednakże po wypuszczeniu pierwszej wersji beta zmienili jego nazwę na Deluge (potop). Autorzy programu za główny cel postawili sobie stworzenie prostego, lekkiego i przyjaznego klienta GTK+ który będzie działał w każdym środowisku graficznym; dlatego też można pobrać wersję pod GNOME, KDE, Xfce, i do wielu innych. Od wersji 0.5 działa on także pod Macintoshem (poprzez MacPorts) oraz Windowsem.

Funkcje programu obejmują takie elementy jak Web UI, szyfrowanie protokołu (PE), obsługa sieci zdecentralizowanej poprzez DHT, lokalne wyszukiwanie partnerów, obsługa UpnP, obsługa NAT-PMP, wymiana listy peerów (PEX), ochrona hasłem oraz czytnik RSS.

Funkcje Deluge można rozbudowywać poprzez dołączone do niego wtyczki jak Blocklist Importer, Desired Ratio, Event Logging, FlexRSS, Move Torrent, Network Activity Graph, Network Health Scheduler, Speed Limiter czy Torrent Notification.

Jak widać, jest to bardzo rozbudowany, i bardzo potężny klient sieci BitTorrent. I jest w czym wybierać, by dostosować go do naszych wymagań.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone